Kontakt os

Videnskabsklubben

Ny Kongensgade 20, st.th.
1557 København V

Find sekretariatets ansatte her.

For generelle henvendelser kan du skrive en besked til os på info@videnskabsklubben.dk eller via kontaktformularen.

Vi vender tilbage til dig hurtigst muligt.

For presserelaterede henvendelser kontakt kommunikations- og PR-ansvarlig Charlotte Price Hoffmann (tlf. 2381 4118 eller e-mail: charlotte@videnskabsklubben.dk).

Du finder alt pressemateriale, inkl. pressebilleder og logopakke, her.

Kontakt Videnskabsklubben

14 + 7 =

Sekretariat – hvem er vi?

Har du spørgsmål om Videnskabsklubben, er du altid velkommen til at kontakte os!

Rikke Schmidt Kjærgaard

Rikke Schmidt Kjærgaard

Stifter og adm. direktør

rikke@videnskabsklubben.dk

Charlotte Price

Charlotte Price

PR- og kommunikationsansvarlig

charlotte@videnskabsklubben.dk
Tlf. 23 81 41 18

Tilde Voigt Hansen

Tilde Voigt Hansen

Forløbs- og frivilligkoordinator

tilde@videnskabsklubben.dk
Tlf.: 61 10 71 28

Kirstine Bendix Knudsen

Kirstine Bendix Knudsen

Seniorkonsulent
Forretningsudvikling og ekstern finansiering

kirstine@videnskabsklubben.dk
Tlf.: 25 13 41 50

Sarah Kirkegaard Verver

Sarah Kirkegaard Verver

Projektleder
Familieklubber på Sjælland og øerne, samt programansvarlig

sarah@videnskabsklubben.dk
Tlf.: 61 10 71 18

Nina Tofte Hansen

Nina Tofte Hansen

Projektmedarbejder
Familieklubber i Jylland

nina@videnskabsklubben.dk
Tlf.: 61 10 71 44

Sigrid Helene Nissen

Sigrid Helene Nissen

Studentermedarbejder

Frederik Nikolaj Larsen

Frederik Nikolaj Larsen

Studentermedarbejder

Luna Uhrskov Jacobsen

Luna Uhrskov Jacobsen

Studentermedarbejder